2018 - Izrael

*najtańszy chleb 10-17 zł
*litr mleka 8 zł
*kilogram pomarańczy w zależności od sklepu 4-10zł
*masło 15zł *jogurt mały 8zł
*100 gram wędliny paczkowanej 25zł
*100 gram sera w plastrach 20zł
*1litr wody mineralnej 4zł

 

 

 

Podsumowanie

 

Powrót na stronę główną

 

© Copyright 2018. All rights reserved.